Iskustva učenika

U slijedećem tekstu (pod opširnije) možete pročitati dojmove i iskustva naših učenika nakon povratka iz Irske, gdje su boravili u sklopu "Erasmus+" projekta.

Na ovom Erasmus+ projektu naučio sam puno stvari koje će mi biti korisne u daljnjem životu. Ovaj Erasmus pamtit ću po predivnim ljudima koje sam sreo, različitim avanturama koje sam doživio sa svojim prijateljima, po puno uspomena koje sam stekao, što sam vidio kako se živi u drugoj državi, što sam upoznao predivnu obitelj kod koje sam boravio i po tome što sam se osamostalio. Ovo je bilo jedno životno iskustvo koje bih svakako ponovio. (Stjepan)

U Irskoj mi se najviše svidio izlet u Howth i što smo vidjeli klifove Mohera te grad Galway. (Barbara)

Naučio sam kako se snalaziti i kako koristiti program Revit 2022, na primjer kako promijeniti debljinu ili sastav zida, krova, poda. (Vilim)

Ovo dvotjedno Erasmus+ putovanje zauvijek ću pamtiti. Zahvaljujući mobilnosti naučila sam raditi u novom programskom jeziku koji će mi pomoći u daljnjem stručnom usavršavanju. Osamostalila sam se, dublje sam se povezala sa svojim prijateljima, a i upoznala vršnjake s kojima se do tada nisam družila te sam s njima stvorila mnogo uspomena. Dobila sam priliku iskusiti život u drugoj državi, naučiti njihovu kulturu i način življenja. Provela sam dva tjedna u obitelji koja mi je pružila smještaj i shvatila da je takvo upoznavanje ljudi neprocjenjivo. Svakako bih ponovno htjela sudjelovati u ovakvom projektu! (Ana-Marija)

Dva tjedna koje sam provela u Irskoj na Erasmus+ mobilnosti bila su mi nezaboravno iskustvo. Osim što sam naučila raditi u veoma zanimljivom programu, također sam unaprijedila govorenje engleskog jezika i unaprijedila svoje vještine prezentiranja. Naravno, provela sam lijepo vrijeme sa svojim prijateljima i upoznala irsku kulturu i gradove. (Petra)

Na mobilnosti u Irskoj bilo mi je odlino, imao sam puno toga zanimljivog za vidjeti i za naučiti o Irskoj i njenoj kulturi. Također sam puno naučio o svojoj struci te kako raditi u programu REVIT. Ovaj projekt ujedno mi je pomogao u stjecanju većeg samopouzdanja. (Hrvoje)

Irska kultura mi se svidjela jer je zaista posebna i bogata. Irci su poznati po svojoj gostoljubivosti i veselom duhu, vole glazbu i zabavu te je zato Irska poznata po velikom festivalu St. Patrick's Day, a središte društvenog života u Irskoj su pubovi u kojima se može naručiti njihovo poznato Guinness pivo. Osim toga, Irska je dom mnogim legendama o Keltima i mitovima, koji sežu duboko u povijest, od kojih je meni najfascinantniji onaj o leprikonu, malom vilenjaku koji čuva svoj lonac zlata na kraju duge. (Ana)

Bilo je lijepo. Naučio sam puno o programu REVIT. Ljudi su bili ljubazni prema nama. Bilo je puno toga za vidjeti i probati. Jedino je bilo loše to što se nisam najbolje pripremio za tamošnju hladnoću. (Dominik)

objavio: Antun Martinović   datum: 19. 3. 2024.

« Svibanj 2024 »