preskoči na sadržaj
PROGRAM NATJECANJA

PROGRAM NATJECANJA

 

ČETVRTAK, 14.4.2016.

 

VRIJEME

NATJECATELJI

MENTORI I GOSTI

PRIJEPODNE DO 14 h

DOLAZAK I SMJEŠTAJ

14 h-16 h

Okupljanje i registracija u srednjoj školi „Ivan Seljanec“ Križevci

16 h – 18 h

Sastanak Državnog povjerenstva te obilazak radnih mjesta u tvrtki Radnik d.d. i školi te ostavljanje alata

18 h i 30 h

Svečano otvorenje 21. Državnog natjecanja u holu Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci

20 h

Večera i noćenje prema rasporedu

 

PETAK, 15.4.2016.

VRIJEME

NATJECATELJI

MENTORI I GOSTI

6 h i 30 h

Doručak

Od 7 h i 30 h

Odlazak na radna mjesta u tvrtku Radnik d.d. i u školu organiziranim prijevozom

8 h

Početak natjecanja u tvrtki Radnik d.d. za discipline: keramičar-oblagač, zidar, tesar (trajanje 4 sunčana sata) i monter suhe gradnje (5 sati)

 

8 h

Početak natjecanja u školi za disciplinu soboslikar-ličilac (6 sunčanih sati)

 

9 h

Početak natjecanja u školi u disciplinama Nosive konstrukcije- građevna mehanika, Arhitektonske konstrukcije i Geodetski tehničar

 

9 h-10 h

 

Predstavljanje tvrtki 

Radnik d.d.

 i Lasselsberger-knauf

u multifunkcionalnoj dvorani škole

10 h– 11 h

 

Razgled grada uz vođenje za mentore i goste

12 h – 14h

Završavanje  natjecanja po disciplinama i početak rada  prosudbenih povjerenstava

14 h-17 h

Rad prosudbenih povjerenstava

15 h

Ručak u Hotelu Kalnik Križevci

16h -18h

Obilazak Grada: Učenici za učenike (skupine učenika kroz Križevce provode učenici - hotelijersko turistički tehničari iz Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci

 

18h

Objava rezultata natjecanja u holu škole

18 -18 i 30 h

Žalbeni rok i rad Žalbenog i Državnog povjerenstva

18 i 30 h

Objava konačnih rezultata

18 i 30 h

Okupljanje sudionika u restoranu Vojarna Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci

19h

Proglašenje rezultata, podjela priznanja, nagrada i zahvalnica uz svečanu večeru

 

 

 

SUBOTA 16.4.2016.

 

VRIJEME

NATJECATELJI

MENTORI I GOSTI

7-9h

Doručak u smještajnim objektima i odlazak

 

Predsjednica državnog povjerenstva:

Gordana Juran-Ratković, prof.

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

ČLANOVI PROSUDBENIH POVJERENSTAVA

Državno natjecanje učenika/ica u obrazovnom sektoru GRADITELJSTVO I GEODEZIJA u šk.god.2015./16.

Članovi/ice prosudbenih povjerenstava:

 

Disciplina

 

Članovi/ice povjerenstva

 

Nosive konstrukcije – građevna mehanika

Željko Rod, dipl.ing.građ.;  Srednja škola Bedekovčina,  

predsjednik prosudbenog povjerenstva

                                  

Vanja Perišin-Ćorić, dipl.ing.građ.; Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Split, članica

Đenka Kraljić ,dipl.ing.građ.; Građevinska tehnička škola Rijeka – članica

Dejan Gosta, dip.ing.građ. ;Mješovita industrijsko-obrtnička škola Karlovac – zamjena

 

Arhitektonske konstrukcije

Marina Zvornik, dipl.ing.arh.; Graditeljska tehnička škola Zagreb – predsjednica povjerenstva

Nada Stipaničev, dipl.ing.arh.; Graditeljsko-geodetska tehnička

                             Škola,  Split – članica

Jasna Marijančević Dubinović, dipl. ing. arh.; Tehnička  škola,    Pula – članica

Sanja Ljubić,  Tehnička škola, Bjelovar  - zamjena

 

Geodetski tehničar

dr. sc. Mateo Gašparović; Geodetski fakultet Sveučilišta u

                                               Zagrebu - predsjednik

Snježana Voučko, dipl. ing. Geod.; Geodetska tehnička škola,

                                                       Zagreb - član

Saša Tičić, dipl. ing. geod.;Građevinska tehnička škola, Rijeka - član                        

Danijela Žibrat, dipl. ing. geod.; Geodetska tehnička škola,

                                                Zagreb – zamjena

 

Zidar

Nikola Kovačić,dipl. ing.građ. :Srednja škola „Ivan Seljanec“ Križevci – predsjednik povjerenstva

Damir Bešenić,dipl.ing.građ.; Srednja škola Bedekovčina – član

Mladen Hermanović, dipl.ing.građ. Radnik d.o.o. Križevci, član

Arki Danijel, ing.građ. Radnik, d.o.o. Križevci, zamjena

 

Tesar

Franjo Hrg; Srednja škola „Ivan Seljanec“ Križevci – predsjednik

Šimun Beljo , voditelj pogona oplate tvrtke Radnik d.o.o. Križevci - član

Ivica Kušević, Obrtnička i industrijska graditeljska škola, Zagreb   - član

Kožul Ivica, ing. građ. Ivica Kožul, Radnik d.o.o. Križevci – zamjena

 

Keramičar-oblagač

Maja Jaković,dipl.ing.građ., Obrtnička i industrijska graditeljska škola, Zagreb – predsjednik

Danijela Đurić, Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola, Varaždin

Josip Jagoić, građ. tehničar, poslovođa tvrtke Grad-kom d.o.o. Križevci – član

Đurđa Požgaj, ing. građ., direktorica  tvrtke Grad-kom d.o.o. Križevci – zamjena

 

Monter suhe gradnje

Danijel Lovrenčić, dipl.ing.građ.; Obrtnička škola Koprivnica – predsjednik

Marija Pogačić, dipl. ing. građ. – Mješovita industrijsko obrtnička škola Karlovac - član

Željko Šadek, instruktor tvrtke  Lasselsberger –Knauf, Đurđevac  za montere suhogradnje i fasade – član

Marijan Fuček, savjetnik tvrtke Lasselsberger –Knauf, Đurđevac -    zamjena

Soboslikar-ličilac

Igor Cikuša,dipl.slikar-grafičar; Mješovita industrijsko-obrtnička

                                                škola Karlovac – predsjednik

Vlatko Vincek, akad. slikar; Obrtnička i industrijska graditeljska

                                          škola, Zagreb – član

Zvonko Pecikozić, Predsjednik obrtničke komore Koprivničko križevačke županije i vlasnik soboslikarskog obrta  „ZID“ Đurđevac

Igor Brkić, prof. likovne kulture i akad. kipar, ravnatelj Osnovne škole Vladimir Nazor, Križevci - zamjena

 

 

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

KONAČNI REZULTATI I POREDAK

Agencija za strukovno obrazovanje

Informacijski sustav strukovnog obrazovanja - VETIS

Natjecatelj Škola

Organizator natjecanja: SREDNJA ŠKOLA "IVAN SELJANEC" KRIŽEVCI

Mjesto

14.04.2016

 

 

 

 

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

 

 

Arhitektonske konstrukcije

Bodovi

1. JASMIN CEMANOVIC GRADITELJSKA TEHNICKA ŠKOLA 78.00

[0] 78/103

2. RENE MARIJANOVIC GRAÐEVINSKA TEHNICKA ŠKOLA RIJEKA 62.00

[0] 62/103

3. SVEBOR FRANJO CVITEŠIC MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC 59.00

[0] 59/103

4. ADIS BRKIC TEHNICKA ŠKOLA PULA 51.50

[0] 51.5/103

5. TOMISLAV TOMŠIC TEHNICKA ŠKOLA RUÐERA BOŠKOVICA VINKOVCI 46.00

[0] 46/103

6. PATRIK PEROŠ SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 44.50

[0] 44.5/103

7. LUKA TUKERA SREDNJA ŠKOLA PAKRAC 43.00

[0] 43/103

8. DOMINIK BIŠKUP GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 40.50

[0] 40.5/103

9. ANTON BODROŽIC GRADITELJSKO -GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT 37.00

[0] 37/103

10. LEA SACAR GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 32.00

[0] 32/103

11. LUKA VRLJIC TEHNICKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD 31.50

[0] 31.5/103

12. ANTONIO MIROSAVLJEVIC TEHNICKA ŠKOLA BJELOVAR 29.00

[0] 29/103

12. JELENA SIMIC GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK 29.00

[0] 29/103

14. LUKA ŠIMIC STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 24.00

[0] 24/103

15. ANTUN ŠTIGLIC OBRTNICKA ŠKOLA POŽEGA 19.50

[0] 19.5/103

16.04.2016. stranica: 1 od 1

 

 

Geodetski tehničar

Bodovi

1. MARIN DUBROVIC GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK 287.00

[0] 287/311

2. DAMIR BONACA TEHNICKA ŠKOLA PULA 172.00

[0] 172/311

3. DAVOR KUHARIC GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA 146.00

[0] 146/311

4. JURAJ JURIŠIC GRADITELJSKO -GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT 128.00

[0] 128/311

5. FILIP BRIŠKI GRAÐEVINSKA TEHNICKA ŠKOLA RIJEKA 115.00

[0] 115/311

6. PETAR POSAVEC GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 97.00

[0] 97/311

7. VALENTINA ZLODI GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA 88.00

[0] 88/311

8. MISLAV VUKAŠINOVIC SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVICA SLAVONSKI BROD 61.00

[0] 61/311

16.04.2016. stranica: 1 od 1

 

 

Keramičar oblagač

Bodovi

1. IVAN NOVOSEL SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 68.00

[0] 68/80

2. IVAN JOSIPOVIC OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB 67.00

[0] 67/80

3. DARIO NEMET GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK 63.00

[0] 63/80

4. MARKO NOVAK GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 52.00

[0] 52/80

5. JOSIP ADŽAIP ŠKOLA ZA DIZAJN, GRAFIKU I ODRŽIVU GRADNJU - SPLIT 51.00

[0] 51/80

6. MARKO TADIC STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 45.00

[0] 45/80

7. JOSIP CAZIN MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC 38.00

[0] 38/80

8. TOMISLAV VIDOVIC GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 0.00

[0] 0/80

8. NINO RUMAC GRADITELJSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJU I OBRT RIJEKA 0.00

[0] 0/80

16.04.2016. stranica:

 

Monter suhe gradnje

Bodovi

1. SANDRO SABOL GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 84.00

[0] 84/100

2. DRAGAN ORŠOŠ OBRTNICKA ŠKOLA KOPRIVNICA 83.00

[0] 83/100

3. MARKO PAVLICEVIC GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 82.00

[0] 82/100

4. MARKO BAKŠAJ SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 66.00

[0] 66/100

5. BORNA ZIDARIC MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC 62.00

[0] 62/100

6. ROMEO JAKIC SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VINKOVCI 60.00

[0] 60/100

7. DANIEL JURIC STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 44.00

[0] 44/100

8. STJEPAN ŠEPL SREDNJA ŠKOLA PAKRAC 39.00

[0] 39/100

9. JOSIP DEŽIC OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB 38.00

[0] 38/100

16.04.2016. stranica:

 

Nosive konstrukcije - građevna mehanika

Bodovi

1. BOŽIDAR NOVOSEL SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 65.00

[0] 65/75

2. TIN KOMADINA GRAÐEVINSKA TEHNICKA ŠKOLA RIJEKA 53.00

[0] 53/75

3. NATAN NAKIC TEHNICKA ŠKOLA PULA 49.00

[0] 49/75

4. MATEA PRGIC TEHNICKA ŠKOLA RUÐERA BOŠKOVICA VINKOVCI 33.00

[0] 33/75

5. NEVEN TURKOVIC GRADITELJSKA TEHNICKA ŠKOLA 31.00

[0] 31/75

6. ANTE MILOVAC TEHNICKA ŠKOLA, ZADAR 26.00

[0] 26/75

7. NIKOLINA JURKOVIC GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK 22.00

[0] 22/75

8. IVANA MARUŠIC TEHNICKA ŠKOLA BJELOVAR 16.00

[0] 16/75

9. TEA HORŽIC GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 8.00

[0] 8/75

10. DAMIR VITEŠKIC OBRTNICKA I TEHNICKA ŠKOLA DUBROVNIK 6.00

[0] 6/75

11. TOMISLAV SPAJIC SREDNJA ŠKOLA PAKRAC 5.00

[0] 5/75

12. LUKA PETRLIN MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC 4.00

[0] 4/75

12. IVAN BARAC GRADITELJSKO -GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT 4.00

[0] 4/75

12. MIRNA MIKOLAJ GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 4.00

[0] 4/75

15. FILIP KRZNAREVIC STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 3.00

[0] 3/75

16.04.2016.

 

Soboslikar ličilac

Bodovi

1. KARLO HORVATIC MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC 92.00

[0] 92/100

2. ANTONIO SVRTA OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB 90.00

[0] 90/100

3. DANIJEL HABJANEC SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 71.00

[0] 71/100

4. ANTONIO MACKOVIC OBRTNICKA ŠKOLA KOPRIVNICA 70.00

[0] 70/100

5. DANIJEL PREMERL STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 53.00

[0] 53/100

6. PETAR JEMRIC SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VINKOVCI 50.00

[0] 50/100

7. MIHAEL MIJOKOVIC OBRTNICKA ŠKOLA POŽEGA 46.00

[0] 46/100

8. TONI PRAKLJACIC SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ANTUNA HORVATA 25.00

[0] 25/100

9. JOSIP KUZMANIC ŠKOLA ZA DIZAJN, GRAFIKU I ODRŽIVU GRADNJU - SPLIT 0.00

[0] 0/100

9. ANTONIO KINDERIC GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC 0.00

[0] 0/100

16.04.2016. stranica:

 

Tesar

Bodovi

1. DAVID DUKIC OBRTNICKA ŠKOLA POŽEGA 33.00

[0] 33/36

2. MATIJA SOIC SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 32.00

[0] 32/36

3. MARKO IVELJIC OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB 27.00

[0] 27/36

16.04.2016. stranica:

 

Zidar

Bodovi

1. KARLO ŠKVORC SREDNJA ŠKOLA "IVAN SELJANEC" KRIŽEVCI 86.00

[0] 86/90

2. MARIO PAJEK SREDNJA ŠKOLA "IVAN SELJANEC" KRIŽEVCI 85.00

[0] 85/90

3. SILVIO KLARIC SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA 82.00

[0] 82/90

4. VALENTIN TOMAS OBRTNICKA ŠKOLA POŽEGA 53.00

[0] 53/90

5. TOMISLAV LIVNJAK STRUKOVNA ŠKOLA SISAK 0.00

[0] 0/90

5. MATEJ LAUŠ GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 0.00

[0] 0/90

5. ALBIN FANIQI GRADITELJSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJU I OBRT RIJEKA 0.00

[0] 0/90

5. MARIN BARUNCIC OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB 0.00

[0] 0/90

16.04.2016.


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

Tražilica



Kalendar
« Ožujak 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju