Naš Krešo Gudić najbolji je učenik u obrtničkim zanimanjima u Republici Hrvatskoj

Krešo Gudić, učenik koji je upravo uspješno položio završni ispit u SŠ "Ivan Seljanec" i postao zidar, dobit će nagradu "Šegrt Hlapić" jer je najbolji učenik u obrtničkim zanimanjima u Republici Hrvatskoj. Tako kaže Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja i Hrvatska obrtnička komora u mailu koji nam je stigao:
"Ovim putem čestitamo Kreši Gudiću, učeniku Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci, na nagradi „Šegrt Hlapić“ u kategoriji najbolji učenik koju dodjeljuje Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja.

Krešo GudićTakođer, čast nam je i pozvati učenika Gudića na preuzimanje priznanja koje će se održati na svečanoj Akademiji povodom Dana Hrvatske obrtničke komore u srijedu 5. srpnja 2023. godine s početkom u 12:00 sati u City Plaza Zagreb (Slavonska avenija 6, 10 000 Zagreb).
Služba za odnose s javnošću i protokol
Hrvatska obrtnička komora"

Krešo Gudić inače je već tri godine uzoran učenik Srednje škole "Ivan Seljanec" Križevci i bit će odličan majstor zidar. Svoju karijeru moći će započeti za nekoliko dana kada podigne svoju završnu svjedodžbu. Ove školske godine Krešo Gudić i Silvestar Hadrović predstavljali su školu na  državnom natjecanju Worldskills Croatia i u disciplini zidarstvo premoćno osvojili  prvo mjesto. Krešo je sve svoje obaveze tijekom školovanja odrađivao pedantno, točno, pažljivo i na vrijeme, kako jedino on i zna. Stoga priznanje "Šegrt Hlapić" stiže u prave ruke.

Krešo Gudići i Silvestar Hadrović

objavio: Zoran Kovač   datum: 29. 6. 2023.

« Svibanj 2024 »