preskoči na sadržaj
Vijesti

RASPORED POPRAVNIH ISPITA ŠK.GOD. 2015./16.

Srednja škola "Ivan Seljanec" Križevci donosi raspored popravnih ispita za šk. god. 2015./2016.


PETAK, 19. kolovoza 2016.

MATEMATIKA ( 4D)

  • pismeni ispit u 10,00 sati – uč. br. 3

 

 PONEDJELJAK, 22. kolovoza 2016.

MATEMATIKA  ( 4D)

  • usmeni ispit u 10,00 sati – uč. br. 3

     Povjerenstvo: M. Dugina, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

MATEMATIKA, MATEMATIKA U STRUCI  ( 1G, 1K, 2G, 2K, 3A )

  • pismeni ispit  u 11,00 sati – uč. br. 3

 

KULTURNO – POVIJESNA BAŠTINA  ( 3K )

  • usmeni ispit u 9,00 sati – uč. br. 15

     Povjerenstvo: I. Katanović, T. Valsted, M. Harča

 

UGOSTITELJSKO POSLUŽIVANJE S VJEŽBAMA ( 3K )

  • usmeni ispit u 10,00 sati  – uč. br. 15

Povjerenstvo: I. Katanović, B. Petrek, M. Doskočil

 

PRAKTIČNA NASTAVA  ( 3K )

  • učenici  upućeni na produžetak naukovanja koji su realizirali praktičnu nastavu trebaju donijeti na pregled Mapu praktične nastave kako bi se zaključile ocjene iz praktične nastave – u 10,30 sati uč. br. 15

 

       Povjerenstvo: I. Katanović, B. Petrek, M. Doskočil

 

SRIJEDA, 24. kolovoza 2016.

MATEMATIKA ( 1A )

- prvi dio ispita usmeni i pismeni  u 8,30 sati uč. br. 3

Povjerenstvo za usmeni ispit: N. Karlovčec, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

 

 

MATEMATIKA, MATEMATIKA U STRUCI

  • usmeni ispit ( 1G ) u 11,30 sati – uč. br. 3

     Povjerenstvo: I. Kliček, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

  • usmeni ispit ( 1K ) u 12,00 sati – uč. br. 3

     Povjerenstvo: E. Zorko, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

NJEMAČKI JEZIK ( 2D )

  • pismeni ispit  u 9,00 sati – uč. br. 7

 

PETAK, 26. kolovoza 2016.

MATEMATIKA ( 1A )

- drugi dio ispita usmeni i pismeni  u 8,30 sati uč. br. 3

Povjerenstvo za usmeni ispit: N. Karlovčec, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

MATEMATIKA, MATEMATIKA U STRUCI

 

  • usmeni ispit ( 2G ) u 11,30 sati – uč. br. 3

     Povjerenstvo: S. Ivanček, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

  • usmeni ispit ( 2K ) u 12,00 sati – uč. br. 3

     Povjerenstvo: I. Rupčić, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

  • usmeni ispit ( 3A ) u 13,00 sati – uč. br. 3

    Povjerenstvo: M. Plantak, D. Jembrek, S. Kamenarić

 

NJEMAČKI JEZIK

  • usmeni ispit ( 2D ) u 9,00 sati – uč. br. 7

    Povjerenstvo: M. Harča, M. Krešić Đilas, R. Smojver

 

 

                                                                        Ravnateljica:

                                                                 Gordana Juran-Ratković



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Antun Martinović   datum: 11. 8. 2016.

Tražilica



Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju