SUDJELOVANJE NA 18. OBRTNIČKOM I GOSPODARSKOM SAJMU KOPRIVNIČKO - KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

U Križevcima je od 6. – 8. studenoga 2015. održan 18. obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije.

Na sajmu je sudjelovala i naša Učenička zadruga „Ruke“ koja je predstavila deficitarna zanimanja za koja se završeni osnovnoškolci mogu školovati u našoj Školi. To su zanimanja: zidar, tesar, konobar, kuhar, krojač i strojobravar.

Učenici koji se već školuju za navedena zanimanja  na svojim su štandovima izložili  različite radove i proizvode dok su im učenici komercijalisti i prodavači pomogli u predstavljanju i marketingu.

Za najuređeniji štand na sajmu 1. mjesto osvojili su naši kuhari i konobari.

Posjetitelji sajma mogli su vidjeti modnu reviju i reviju frizura koju je organiziralo Udruženje obrtnika Križevci.

Naše učenice, članice manekenske skupine: Tena Lovreković, Nina Hudak, Ana – Marija Ferenčak, Ivana Đurin, Mihaela Potlaček nosile su modele  Venere – trgovine za proizvodnju i prodaju, vlasnice Božene Matosović.

Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali na sajmu predstavljajući našu Školu koja je važan partner u razvijanju obrtništva te malog i srednjeg poduzetništva u Križevcima.

Zahvaljujemo gospođi Matosović koja je izradila modele za naše djevojke te gospođi Valentini Mavračić  i gospođi Zdenki Fučkar koje su sudjelovale u pripremi djevojaka za nastup. Fotografije sa sajma mogu se pronaći na sljedećoj poveznici.

objavio: Antun Martinović   datum: 13. 11. 2015.

« Ožujak 2024 »