OBILJEŽEN DAN ŠKOLE

U subotu, 20. 4. obilježili smo Dan škole. Obilježavanje je počelo u velikoj dvorani Hrvatskoga doma modnom revijom, izradom koktela i predstavom "Ljubav je najvažnija".

Reviju su nosile djevojke koje su dizajnirale i sašile odjevne predmete, buduće krojačice. Kako se pripremaju kokteli pokazala je učenica Matea Kolarić  uz pomoć Jure Jačmenjaka koji su s istim sudjelovali na državnom natjecanju. Njihovo buduće zanimanje je konobar.

Predstavu je pripremila pedagoginja Ljiljana Rodzinec s dramskom družinom u kojoj sudjeluju učenici, ali i njihovi roditelji.

Jedan od roditelja iz predstave zaposlenik je Policijske uprave čiji angažman je pridonio  kvalitetnijoj suradnji dviju institucija.

Predstava je izazvala vesele reakcije i pohvale publike kao i cijeli program na kraju kojeg su svoje dojmove izrekli i župan i gradonačelnik, a ravnatelj je podijelio pohvale učenicima koji su sudjelovali na državnim natjecanjima. Vedro raspoloženje gostiju (učenika, nastavnika, roditelja, uzvanika - pozivali smo sve prijatelje škole i građane jer tog su dana vrata škole svima bila otvorena), nastavilo se u holu škole gdje su naši kuhari i konobari pokazali svoje umijeće na oduševljenje svih prisutnih. Degustirali smo sve što su pripremili i poslužili i družili se do kasnih popodnevnih sati. Fotografije je moguće pogledati na sljedećoj poveznici.

Izvor: Redakcija novinarske družine

objavio: Antun Martinović   datum: 22. 4. 2013.