INFORMACIJE ZA RODITELJE 2010./2011.
INFORMACIJE ZA RODITELJE | ||||||||
2010.2011. | ||||||||
Odjel | Razrednici | Dan i redni broj školskog sata | ||||||
Prije podne | Poslije podne | |||||||
PRVI RAZRED | ||||||||
1 | 1a | Senka Gašparec Lugomer | srijeda 3. sat | srijeda 3. sat | ||||
2 | 1d | Marin Dugina | srijeda 4. sat | srijeda 2. sat | ||||
3 | 1c | Damir Katanović | ponedjeljak 7. sat | ponedjeljak 1. sat | ||||
4 | 1k | Ivanka Katanović | utorak 1. sat | utorak 3. sat | ||||
5 | 1g | Svetlana Mergon | utorak 3. sat | srijeda 3. sat | ||||
6 | 1pk | Ljiljana Rodzinec | srijeda 5. sat | srijeda 5. sat | ||||
DRUGI RAZRED | ||||||||
7 | 2a | Martina Dombaj | srijeda 6. sat | srijeda 4. sat | ||||
8 | 2h | Aleksandra Aleksa | četvrtak 3. sat | četvrtak 3. sat | ||||
9 | 2c | Miroslav Mandić | petak 8. sat | ponedjeljak 4. sat | ||||
10 | 2k | Dubravka Anđelić | četvrtak 2. sat | četvrtak 4. sat | ||||
11 | 2g | Gordana Štengl | petak 4. sat | četvrtak 2. sat | ||||
12 | 2pk | Nada Jurić | petak 6. sat | petak 6. sat | ||||
TREĆI RAZRED | ||||||||
13 | 3a | Gordana Juran Ratković | četvrtak 3. sat | četvrtak 5. sat | ||||
14 | 3d | Marijana Krešić | srijeda 5. sat | utorak 4. sat | ||||
15 | 3cg | Mihajlo Simunović | utorak 3. sat | ponedjeljak 4. sat | ||||
16 | 3k | Jelkica Štironja | ||||||
17 | 3hs | Albin Krajcer | četvrtak 4. sat | srijeda 5. sat | ||||
ČETVRTI RAZRED | ||||||||
18 | 4a | Darko Jembrek | utorak 7. sat | petak 4. sat | ||||
19 | 4b | Saša Đurđić | utorak 5. sat | utorak 3. sat |
INFORMACIJE ZA RODITELJE | ||||||||
2010.2011. | ||||||||
Odjel | Razrednici | Dan i redni broj školskog sata | ||||||
Prije podne | Poslije podne | |||||||
PRVI RAZRED | ||||||||
1 | 1a | Senka Gašparec Lugomer | srijeda 3. sat | srijeda 3. sat | ||||
2 | 1d | Marin Dugina | srijeda 4. sat | srijeda 2. sat | ||||
3 | 1c | Damir Katanović | ponedjeljak 7. sat | ponedjeljak 1. sat | ||||
4 | 1k | Ivanka Katanović | utorak 1. sat | utorak 3. sat | ||||
5 | 1g | Svetlana Mergon | utorak 3. sat | srijeda 3. sat | ||||
6 | 1pk | Ljiljana Rodzinec | srijeda 5. sat | srijeda 5. sat | ||||
DRUGI RAZRED | ||||||||
7 | 2a | Martina Dombaj | srijeda 6. sat | srijeda 4. sat | ||||
8 | 2h | Aleksandra Aleksa | četvrtak 3. sat | četvrtak 3. sat | ||||
9 | 2c | Miroslav Mandić | petak 8. sat | ponedjeljak 4. sat | ||||
10 | 2k | Dubravka Anđelić | četvrtak 2. sat | četvrtak 4. sat | ||||
11 | 2g | Gordana Štengl | petak 4. sat | četvrtak 2. sat | ||||
12 | 2pk | Nada Jurić | petak 6. sat | petak 6. sat | ||||
TREĆI RAZRED | ||||||||
13 | 3a | Gordana Juran Ratković | četvrtak 3. sat | četvrtak 5. sat | ||||
14 | 3d | Marijana Krešić | srijeda 5. sat | utorak 4. sat | ||||
15 | 3cg | Mihajlo Simunović | utorak 9,00 - 9,30 | ponedjeljak 16,30 - 17,00 | ||||
16 | 3k | Jelkica Štironja | ||||||
17 | 3hs | Albin Krajcer | četvrtak 4. sat | srijeda 5. sat | ||||
ČETVRTI RAZRED | ||||||||
18 | 4a | Darko Jembrek | utorak 7. sat | petak 4. sat | ||||
19 | 4b | Saša Đurđić | utorak 5. sat | utorak 3. sat |
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Učite s nama |
Državna matura |
Zanimljivosti |
Nadležne ustanove |